​Prognoza pogody na 27 stycznia

​Prognoza pogody na 27 stycznia © pixabay.com

Prognoza pogody na piątek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:23, natomiast zachód nastąpi o godz. 16:13. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 50 min. Księżyc wciąż będzie znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 0 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie zmniejszając się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1022 hPa. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, istotne opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 11 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, istotne opady wciąż nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do -4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie zmniejszając się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1019 hPa. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, mogą pojawić się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą 1 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, spodziewane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 22 km/h, następnie zmniejszając się do 17 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1024 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 1 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wyniesie -5 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 2 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 20 recenzji

Pogoda w Polsce

+4°
Olsztyn
Poznań
+4°
Łódź
+5°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+5°
Warszawa
Kraków
+4°
Wrocław
+4°
Opole
+7°
Rzeszów
+4°
Białystok
+4°
Gdańsk
+5°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+4°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+5°
Kraków
+6°
Łódź
+4°
Wrocław
+4°
Poznań
+4°
Gdańsk
+4°
Szczecin
+4°
Bydgoszcz
+4°
Lublin
+5°
Katowice
+5°
Białystok
+4°
Gdynia
+4°
Sosnowiec
+5°
Radom
+6°
Kielce
+5°
Toruń
+4°
Gliwice
+5°
Rzeszów
+7°
Zabrze
+5°
Wszystkie miasta