ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 24 stycznia

Prognoza pogody na 24 stycznia © pixabay.com

Prognoza pogody na wtorek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:27, natomiast zachód odbędzie się o godz. 16:08. Długość dnia wyniesie zatem 8 godz. i 40 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 4 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -5 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 1 ℃.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie wystąpią. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie zmniejszając się do 5 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1038 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

W Zakopanem zachmurzenie również będzie zmienne, tak samo - nie powinno padać. Temperatura wyniesie -4 ℃.

W Gdańsku niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 33 recenzji

Pogoda w Polsce

Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo