ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 22 stycznia

Prognoza pogody na 22 stycznia © pixabay.com

Prognoza pogody na niedziela


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:30, natomiast zachód odbędzie się o godz. 16:04. Długość dnia wyniesie zatem 8 godz. i 34 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, spodziewane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, mogą wystąpić niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -9 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do -1 ℃.

W Gdańsku rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, spodziewane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura utrzyma się na poziomie 2 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1028 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

W Zakopanem niebo także będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -3 ℃.

W Gdańsku niebo tak samo - będzie całkowicie zachmurzone, opady nie wystąpią. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 41 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
Wrocław
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo