​Nie można z nimi rozmawiać: najbardziej nieprzyjemne znaki Zodiaku

​Nie można z nimi rozmawiać: najbardziej nieprzyjemne znaki Zodiaku © pixabay.com

Takich lepiej po prostu zignorować


Koziorożec

Przedstawiciele tego znaku tylko pozornie wydają się życzliwi, w rzeczywistości są raczej zazdrosnymi i nieszczerymi ludźmi. To oni mogą być inicjatorami brudnych plotek i rozmów za plecami. Lepiej nie być wrogiem Koziorożca: ciężko pracują, aby osiągnąć to, czego chcą i nienawidzą, gdy ktoś po prostu ma szczęście. Jeśli masz trudny związek z tym znakiem, nie straci on okazji, by upokorzyć cię w oczach innych. Będą stopniowo i ostrożnie psuć Ci codzienne życie, a kiedy uda im się w końcu sprawić, że upadniesz na dno, Koziorożce obłudnie Cię rozweselą i uspokoją, szczerze radując się w głębi duszy.

Lew

Są to bardzo mściwi ludzie, bardzo dobrze wiedzą, kto i co im źle zrobił. A jeśli czegoś w kimś nie lubią, zrobią wszystko, aby było dla niego najgorsze. Najczęściej nie szczędzą wysiłku z powodu miłości własnej i ambicji, ale czasami mają zazdrość. Ich zemsta jest bardzo przerażająca, ponieważ są bardzo cierpliwi i naprawdę wiedzą, jak czekać. Będą czekać na odpowiedni moment, aby cię zranić i nieprzyjemnie. Jeśli Lwy nie lubią jakiejś osoby, nawet jeśli nie ma konkretnego powodu, nie będą szczędzić wysiłków, aby ją wkurzyć.

Strzelec

Na początku może się wydawać, że są to bardzo pozytywni, mili i empatyczni ludzie. Jednak w rzeczywistości wiedzą, jak przekręcić sytuację na swoją korzyść i zmanipulować innych. Jeśli wiesz, że Strzelec jest na drodze do osiągnięcia celu, lepiej nie walczyć z nim ponownie. W przypadku, gdy ten znak może stać się potencjalnym wrogiem lub rywalem, lepiej po prostu ominąć go dziesiątą drogą. Najpierw zrobią wrażenie wiernego przyjaciela, zdobędą zaufanie, a następnie wykorzystają dla własnej korzyści. W przeciwieństwie do innych znaków nie lubią brudnych rzeczy dla innych, jednak mogą bardzo łatwo zmienić życie w piekło.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 23 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+10°
Łódź
+8°
Lublin
+12°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+11°
Opole
+11°
Rzeszów
+8°
Białystok
+11°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+12°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo