ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 20 stycznia

Prognoza pogody na 20 stycznia © pixabay.com

Prognoza pogody na piątek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:32, natomiast zachód odbędzie się o godz. 16:01. Długość dnia wyniesie zatem 8 godz. i 28 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkiem pokryte przez chmury, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -6 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, niewielkie opady śniegu będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do -2 ℃.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie zwiększając się do 16 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1015 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

W Zakopanem niebo także nie będzie widoczne, spodziewane są opady śniegu. Temperatura wyniesie -4 ℃.

W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 33 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
-1°
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo