ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 19 stycznia

Prognoza pogody na 19 stycznia © Good Fon

Prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:33, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:59. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 25 min. Księżyc będzie nadal znajdował się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 2 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, opady nie powinny się pojawić. Temperatura utrzyma się na poziomie 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zwiększy się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1007 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, spodziewane są opady śniegu. Termometry wskażą -4 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady śniegu będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do -1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1004 hPa.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nadal nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1011 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 2 ℃.

W Zakopanem niebo również będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są silne opady śniegu. Temperatura wyniesie -2 ℃.

W Gdańsku będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 2 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 29 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
Wrocław
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo