ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 18 stycznia

Prognoza pogody na 18 stycznia © Good Fon

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:34, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:58. Długość dnia wyniesie zatem 8 godz. i 23 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, przewidywane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkowicie zachmurzone, oczekiwane są opady. Temperatura wzrośnie do 6 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, przewidywane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkowicie zachmurzone, istotne opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 3 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zwiększy się do 25 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 988 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale z wystepującymi przejaśnieniami, istotne opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃.

W Zakopanem będzie pochmurnie, przewidywane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -1 ℃.

W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 32 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
Wrocław
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo