ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

​Prognoza pogody na 17 stycznia

​Prognoza pogody na 17 stycznia © pixabay.com

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:35, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:56. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 20 min. Księżyc będzie nadal znajdował się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 5 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość będzie niezmienna. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 990 hPa. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, opady deszczu ze śniegiem będą się utrzymywać. Temperatura pozostanie przy 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 5 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zwiększy się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 993 hPa. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 23 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, a jego prędkość zmniejszy się do 17 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 986 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W Zakopanem również będzie pochmurnie, też z przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku także - będzie pochmurnie, z przejaśnieniami, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 4 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 46 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
-1°
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo