Moda i trendy - nie o nich: cztery znaki Zodiaku, które nie przejmują się stylem

Moda i trendy - nie o nich: cztery znaki Zodiaku, które nie przejmują się stylem © pixabay.com

Przedstawiciele tych znaków bardziej dbają o komfort, a nie piękno


Bliźnięta

Ten znak Zodiaku jest tak obojętny, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o to, jak wyglądają w określonych ubraniach. Wolą komfort. Nigdy nie byli zainteresowani modą, mogą nosić ulubiony element garderoby przez cały rok. Jednak czasami nadal ubierają się w coś wyszukanego: jeśli Bliźnięta muszą wziąć udział w ważnym spotkaniu lub pójść na randkę.

Panna

Przedstawiciele tego znaku są dość konserwatywni i potępiają nowoczesną szybką modę. Nie lubią ciągle zmieniać ubrań, uwielbiają stałość i wygodę. Nie przeglądają też zbyt często błyszczących czasopism. Charakteryzują się popularną i prostą zasadą przy wyborze ubrań: to, co pierwsze wypadło z szafy. Panny lubią minimalizm i ciemne kolory.

Strzelec

Przeczytaj także

Ten znak już bardziej dba o swój wygląd i trochę bardziej martwi się stylem. Uwielbiają estetyczne rzeczy i poczucie smaku u otaczających ich osób. Jednak przede wszystkim myślą o wygodzie. Podobnie jak i Bliźnięta, poważnie podchodzą do wyboru ubrań dopiero w przeddzień ważnych spotkań.

Koziorożec

Koziorożce nie mają czasu na zastanowienie się, w co się ubrać, ponieważ zawsze są czymś zajęte. Trzymają się minimalistycznego wyglądu odzieży i uwielbiają funkcjonalność. Biorąc to pod uwagę, otoczenie często może być zaskoczone tym, jak łączą całkowicie niespójne rzeczy. Przedstawiciele tego znaku lubią zbyt różne rzeczy, więc często wyglądają, jakby nie mieli smaku.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 11 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+18°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+17°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+20°
Warszawa
Kraków
+19°
Wrocław
+20°
Opole
+19°
Rzeszów
+17°
Białystok
+18°
Gdańsk
+19°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+20°
Szczecin
+19°
Bydgoszcz

Wideo