ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 16 stycznia

Prognoza pogody na 16 stycznia © pixabay.com

Prognoza pogody na poniedziałek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:36, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:54. Długość dnia wyniesie zatem 8 godz. i 17 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nadal nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 5 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, istotne opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, istotne opady nadal nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nadal nie powinny mieć miejsca. Temperatura utrzyma się na poziomie 4 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie zwiększając się do 15 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1003 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W Zakopanem niebo również nie będzie widoczne, spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 0 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 43 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
-1°
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo