​Lepiej bądź chciwy: trzy znaki zodiaku, które w najbliższej przyszłości nie powinny się niczym dzielić

​Lepiej bądź chciwy: trzy znaki zodiaku, które w najbliższej przyszłości nie powinny się niczym dzielić © pixabay.com

Astrologowie ostrzegają: trzymaj osobiste rzeczy przy sobie


Baran

Wydaje się, że ludzie urodzeni w gwiazdozbiorze Barana są najbardziej hojnymi ludźmi na całej planecie. Jednak na razie lepiej jest, aby powstrzymali swój impuls i nie pożyczali nikomu niczego materialnego: potrzebna rzecz po prostu nie zostanie im zwrócona. Bliska osoba może z dużym prawdopodobieństwem o coś poprosić, ale nawet jej lepiej taktownie odmówić.

Rak

Konsekwencje twojej dobroci mogą być dla ciebie tragiczne. Chociaż Raki nigdy nie cierpiały z powodu chciwości, ale czasami warto wykorzystać tę cechę wykorzystać. Osoba, która poprosi cię o coś z portfela lub rzeczy osobistych, nieumyślnie zabierze twój talent wraz z określonym przedmiotem. Bądź ostrożny.

Skorpion

W najbliższym czasie pamiętaj, że ratowanie tonących jest sprawą samych tonących, dlatego nie pożyczaj nikomu pieniędzy, bez względu na to, o ile cię proszą. W końcu jeśli człowiek ma problemy z finansami, to znaczy, że nie wie, jak je zoptymalizować. A jeśli sam nie naprawi błędu, pozostanie na mieliźnie i pociągnie za sobą innych.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 10 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+16°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+20°
Lublin
+14°
Gorzów Wielkopolski
+17°
Warszawa
Kraków
+14°
Wrocław
+14°
Opole
+19°
Rzeszów
+20°
Białystok
+15°
Gdańsk
+18°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+14°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo