Horoskop na 28 grudzień

Horoskop na 28 grudzień © pixabay.com

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

Dziś Baran może podsumować rok. Przypomnij sobie, co udało Ci się w nim zrobić, a czego nie. Potem zdecyduj, czy to, co zawiodło, było konieczne. Jeśli nie, to pozwól temu odejść bez żalu i wątpliwości, i śmiało idź do spełniania nowych marzeń i pragnień.

Przeczytaj także

Byk

Byk nie powinien się dziś spieszyć. Skoncentruj swoją uwagę na tym, co jest teraz najważniejsze. Ten dzień wymaga od Ciebie szczególnej ostrożności i uważności.

Bliźnięta

Środa dla Bliźniąt będzie wypełniona przyjemnymi sprawami noworocznymi. Nie byłoby źle, gdybyś dziś odwiedził kosmetyczkę lub fryzjera. Ten dzień jest dobry na wszelkie zmiany w Twoim wizerunku.

Rak

Na Raki czeka aktywny dzień pracy, który nie obejdzie się bez niespodzianek. Przygotuj się więc na możliwe zwroty akcji. Dzięki temu szybko i łatwo poradzisz sobie z każdą niespodzianką.

Lew

Dobry dzień dla Lwów na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Uporządkuj więc swoje rzeczy i myśli. Oczyść miejsce na pozytywne zmiany w swoim życiu i wejdź na jego nową stronę.

Panna

Dobry dzień dla Panny na zaplanowanie działań noworocznych. Nie ignoruj nowych pomysłów i nie bój się wprowadzać nowych rzeczy do swojego życia. Stań się dzieckiem tego dnia choć na chwilę.

Waga

Waga w środę powinna być przygotowana na pewne opóźnienia. Jednak dzisiaj nie musisz się tym wcale martwić. Twoja determinacja pomoże Ci pokonać wszystkie przeszkody.

Skorpion

Dzień dla Skorpionów może być spokojny i produktywny. Aby taki był, należy unikać aktywnych działań i niepotrzebnego ryzyka. Oznacza to, żeby oszczędzać tempo i nie próbować biec szybciej niż trzeba.

Strzelec

Wszystko, czego będą potrzebować Strzelce w tym dniu to dobrej jakości, wartościowy sen. Wyśpij się dobrze z rana, a ten dzień na pewno potoczy się pomyślnie, uda Ci się załatwić sporo spraw zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Koziorożec

Koziorożcom dzisiaj wszystko pójdzie prawie zgodnie z planem. Tego dnia będziesz w stanie osiągnąć stabilny i zauważalny postęp w sferze biznesowej, a może nie tylko w niej. Sprawdź to w praktyce.

Wodnik

Dziś Wodniki będą mogły trochę złapać oddech. Możesz nie tylko odpocząć, ale także zaangażować się w planowanie przed Nowym Rokiem. Przed Tobą nowe możliwości i perspektywy.

Ryby

To może nie być najłatwiejszy dzień dla Ryb. Możesz być dziś bardziej drażliwy niż zwykle. Więc spróbuj się opanować - wszystko mija i ten dzień też minie. Ulgę zaczniesz odczuwać wraz ze zbliżaniem się wieczora.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 45 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+3°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+4°
Wrocław
+5°
Opole
+4°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+4°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz

Wideo