​Prognoza pogody na 25 grudnia

​Prognoza pogody na 25 grudnia © pixabay.com

Prognoza pogody na niedzielę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:44, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:27. Długość dnia wyniesie 7 godz. i 43 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 6 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nadal nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 4 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zwiększy się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie pojawią się. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie będzie padać. Temperatura wyniesie 2 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 34 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo