Prognoza pogody na 23 grudnia

Prognoza pogody na 23 grudnia © pixabay.com

Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:44, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:26. Długość dnia wyniesie 7 godz. i 42 min. Księżyc znajdzie się w fazie nowiu


Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 5 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, istotne opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

W Gdańsku rano trzeba spodziewać się całkiem zachmurzonego nieba, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, wystąpią niewielkie opady deszczu. Temperatura wyniesie 4 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1005 hPa.

Wieczorem W Warszawie można spodziewać się niewidocznego nieba, oczekiwane są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W Zakopanem niebo również nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 2 ℃.

W Gdańsku niebo tak samo - będzie całkowicie zachmurzone, spodziewane są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 4 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 32 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+6°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+7°
Opole
+7°
Rzeszów
+6°
Białystok
+7°
Gdańsk
+6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo