Prognoza pogody na 19 grudnia

Prognoza pogody na 19 grudnia © pixabay.com

Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:42, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:24. Długość dnia wyniesie 7 godz. i 42 min. Księżyc będzie wciąż znajdował się w fazie trzeciej kwadry


Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy -11 ℃. w ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 5 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -11 ℃. W ciągu dnia niebo będzie również całkowicie pokryte przez chmury, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do -2 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -6 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do -2 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 18 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zwiększy się do 19 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1035 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -5 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wyniesie -5 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -2 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 50 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo