Horoskop na 19-25 grudnia 2022 roku

Horoskop na 19-25 grudnia 2022 roku © pixabay.com

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

W tym tygodniu na Barany oczekuje przypływ świeżej energii. Trzeba jednak działać rozważnie i we wszystkim zachowywać umiar. W sferze biznesowej warto wykazać się starannością w wykonywaniu powierzonych zadań. Dla tych, którzy chcą zmienić pracę, nadchodzi dobry moment na rozejrzenie się za nową. U niektórych Baranów w tym tygodniu może pojawić się ogromna chęć podróżowania i jest to czas, kiedy w końcu prawdopodobnie będą mogły sobie na to pozwolić. Również ten okres jest sprzyjający dla budowania mocnych więzi rodzinnych. Zwróć większą uwagę na partnera, wspólnie spędzone godziny nie tylko sprawią Wam przyjemność, ale również wzmocnią Wasz związek. Z kolei sytuacja finansowa w tym tygodniu nie będzie już tak dobra. Ponadto Ci spośród przedstawicieli znaku, którzy są podatni na złe nawyki, powinni zachowywać szczególną ostrożność i dbać o swoje zdrowie tak dobrze, jak jest to możliwe.

Byk

Tydzień dla Byka będzie charakteryzował się przemianami w niemal wszystkich sferach życia. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo wystąpienia sytuacji kryzysowych. Aby uniknąć komplikacji w tym okresie, powinieneś jasno określić, co chcesz zachować w swoim życiu bez zmian, a czego chcesz się pozbyć. W najbliższych dniach Byk często będzie chciał być sam. Jest to zrozumiałe, ponieważ okres może nie być prosty. Teraz musisz skupić się na pracy i działać tak aktywnie, jak jest to możliwe. Ponadto warto, aby Byki skorzystały z możliwości poszerzania własnych horyzontów poprzez samokształcenie, podróże i nowe znajomości. To także dobry czas na przeprowadzkę. W życiu osobistym przedstawiciele tego znaku będą chcieli ciepła, ale nie zapominaj, że aby coś otrzymać, zawsze musisz też coś dać. W sferze finansowej Byk powinien stawiać na pierwszym miejscu inwestowanie w siebie, dzięki nowej wiedzy będziesz mógł w przyszłości realizować swoje marzenia. W tym tygodniu zachowaj ostrożność i unikaj przeziębienia.

Bliźnięta

Przeczytaj także

W ciągu tygodnia przedstawiciele tego znaku będą musieli zwrócić większą uwagę na wzmocnienie swoich relacji z otoczeniem. Nie powinieneś robić wszystkiego sam, ale jednocześnie warto pamiętać i o tym, że efekt końcowy każdego działania zależy przede wszystkim od Ciebie. W sferze biznesowej Bliźnięta powinny bardziej koncentrować się na wypełnianiu obowiązków zawodowych i nie rozpraszać się niepotrzebnymi sprawami. Pozwoli to uniknąć nagłych wahań nastroju. Ponadto tydzień nie jest zły na znalezienie nowej pracy i rozpoczęcie nowego biznesu. Poświęć też więcej czasu na samorozwój. Dla Bliźniąt ten okres może być idealnym do budowania romantycznych relacji. Więc nie przegap szansy. W obszarze pieniędzy dokończ wszystkie sprawy finansowe związane z zadłużeniem. Jeśli chodzi o zdrowie, należy zwiększyć aktywność fizyczną i zweryfikować swoją dietę.

Rak

W tym tygodniu Raki będą bardziej skoncentrowane na swojej pracy i pomaganiu innym. W sprawach zawodowych łatwiej będzie Ci wykonywać żmudne, ale drobne zadania, w zespole wykaż się większą komunikatywnością i idź na kompromisy. Nie udzielaj jednak nikomu rad i nie bądź zbyt otwarty w komunikacji. Jeśli chodzi o życie osobiste, staraj się spędzać więcej czasu z ukochaną osobą. Rakom raczej nie zaleca się podejmować poważnych decyzji finansowych w tym okresie. Ogólnie rzecz biorąc, nie należy spieszyć się z wydarzeniami. Więcej odpoczywaj, spaceruj na świeżym powietrzu i zapobiegaj chorobom sezonowym.

Lew

Przedostatni tydzień roku będzie dla Lwa łatwy i beztroski. Będziesz pełen inspiracji i kreatywności. W pracy lepiej jest skoncentrować się na codziennych obowiązkach. Jednak zwolnij trochę swoją działalność biznesową. Lepiej, aby Lwy skierowały swoją kreatywność na opanowanie czegoś nowego - nowych projektów, hobby itp. Spędzaj więcej czasu z tymi, których kochasz. W tym okresie przedstawiciele znaku prawdopodobnie powrócą do stabilizacji w sferze finansowej, ale do wydatków finansowych trzeba podchodzić ostrożnie i przewidująco. Poświęć więcej czasu na swoje zdrowie, aby uniknąć sezonowych przeziębień.

Panna

W tym tygodniu Panny będą bardziej koncentrować się na sprawach rodzinnych i domowych. Jeśli chodzi o czynności zawodowe, mimo rutynowego charakteru spraw, wykażesz się dużą kreatywnością w ich realizacji. Dlatego nie będziesz się nudzić. To raczej nie jest zły czas na rozpoczęcie nowego biznesu lub hobby. Jednak na razie zachowaj swoje plany w tajemnicy. Samotni przedstawiciele znaku będą mieli niemałą szansę spotkać osobę swoich marzeń, a nawet się zakochać. Jeśli chodzi o wydatki finansowe, trzeba je dokładnie zaplanować w okresie poprzedzającym wolne. Również w tym okresie staraj się równomiernie rozłożyć pracę i odpoczynek, nie przeciążaj się.

Waga

Nadchodzący tydzień jest dla Wagi idealny do rozwiązania istniejących problemów. W tym celu powinieneś nauczyć się nie tylko słyszeć, ale także rozumieć innych ludzi. Tym bardziej, że ten czas sprzyja znajdowaniu sojuszników i nowych przyjaciół. Zatem nie chowaj do nikogo urazy. Pozbądź się tej negatywności. Sprawy związane z pracą będą w większości realizowane zgodnie z Twoim planem. W sferze osobistej możliwe jest nawiązanie relacji z partnerem i jeszcze większe zbliżenie się do niego. Warto również pomyśleć o ewentualnych wakacyjnych wyjazdach na wypoczynek lub odwiedzinach u rodziców. Koniecznie zadbaj o swoją odporność, aby nie dopadały Cię przeziębienia i choroby zakaźne. Uważaj na lód, ponieważ w tym czasie istnieje duże prawdopodobieństwo odniesienia obrażeń.

Skorpion

W tym tygodniu Skorpiony powinny skupić się na własnym samopoczuciu. Tak naprawdę sukces może być osiągnięty w każdej dziedzinie życia, ale pod warunkiem, że nie będzie się zbyt pewnym siebie i niecierpliwym. Jeśli chodzi o pracę, Skorpiony będą w niej dość wydajne. W tym czasie powinieneś zwrócić maksymalną uwagę na swoje relacje z ukochaną osobą. Pozwól sobie na odrobinę romantyzmu i zrób pierwszy krok w kierunku spotkania. Nastąpi pewne spowolnienie w Twoich sprawach finansowych, ale nie będzie to krytyczna sytuacja. Staraj się podchodzić do aktywności fizycznej z rozsądkiem, biorąc pod uwagę własne możliwości.

Strzelec

Strzelec w tym tygodniu powinien pokazać swoje najlepsze umiejętności we wszystkich dziedzinach życia. Zwłaszcza, że Twoje ambicje będą rosły. Ciekawe, że teraz nawet plotki będą reklamować przedstawicieli tego znaku. Twoja umiejętność koncentracji i skrupulatność, a także optymizm pomogą rozwiązać każdą nieprzyjemną sytuację. To dobry czas, aby wykazać się umiejętnościami biznesowymi i podjąć odważne decyzje. Nie przechwalaj się jednak swoimi sukcesami, bo wzbudzisz zazdrość otoczenia. W tym okresie Strzelec nie będzie miał przeszkód w okazywaniu większej inicjatywy w romantycznych związkach. Ponadto nie zapomnij zwrócić uwagi na własne zdrowie.

Koziorożec

Nadchodzący tydzień będzie zbyt aktywny dla Koziorożców i będzie wymagał znalezienia okazji do pobycia sam na sam ze sobą i dobrego wypoczynku. W sferze biznesowej powinieneś wykazać się celowością, pewnością siebie, dokładnością i elastycznością. Zwiększona atrakcyjność przedstawicieli znaku przyczyni się do aktywacji romantycznych związków. Kwestie finansowe będą w tym czasie dla Ciebie priorytetem. Czas jest również sprzyjający do tworzeniu własnego biznesu. Jednak nie odkładaj teraz swoich problemów zdrowotnych na później. Pamiętasz, że za oknem jest zima? Wiąże się z nią duże prawdopodobieństwo sezonowych przeziębień.

Wodnik

W tym okresie Wodnik będzie bardziej skoncentrowany na relacjach społecznych. Wielu przedstawicieli znaku zaangażuje się w działalność charytatywną lub wolontariat. W sprawach zawodowych czeka Cię sukces. Pamiętaj jednak, aby zachować kontrolę nad swoim nastrojem emocjonalnym, ponieważ nadmierna emocjonalność może negatywnie wpłynąć nie tylko na Twoją pracę, ale także na relacje osobiste. To dobry czas na zawieranie nowych znajomości, wyjazd na urlop lub nawet zakup własnego domu. Może to nie być najlepszy okres na romantyczne związki. Wodniki być może będą spodziewać się napięć w swoich związkach, a nawet ich rozpadu. Warto pewniej patrzeć w przyszłość i w każdej sytuacji starać się zachować obiektywność.

Ryby

Na Ryby czeka produktywny i wygodny tydzień, ale pod warunkiem, że nie będą opierać się zmianom w swoim życiu. Ty sam już czujesz, że chcesz czegoś nowego. Nie zwlekaj więc i zacznij wpuszczać nowe do swojego życia. Tylko nie bierz na siebie wszystkich ciężarów świata. W razie potrzeby poproś o pomoc swoich bliskich. Z reguły udzielają Ci wsparcia. Sukces zawodowy możesz osiągnąć zarówno w sprawach samodzielnych, jak i wspólnych. Nie podejmuj jednak ryzykownych decyzji i powstrzymaj się od finansowych przygód. W sferze romantycznej na Ryby mogą czekać radykalne zmiany i przyjemne zrządzenia losu. Ponadto dbaj o swoje zdrowie, ponieważ w chłodne dni ryzykujesz złapanie choroby wirusowej.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 10 recenzji

Pogoda w Polsce

+4°
Olsztyn
Poznań
+4°
Łódź
+6°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+6°
Warszawa
Kraków
+4°
Wrocław
+4°
Opole
+8°
Rzeszów
+6°
Białystok
+4°
Gdańsk
+5°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+4°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+6°
Kraków
+6°
Łódź
+4°
Wrocław
+4°
Poznań
+5°
Gdańsk
+4°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz
+4°
Lublin
+6°
Katowice
+5°
Białystok
+6°
Gdynia
+4°
Sosnowiec
+5°
Radom
+7°
Kielce
+5°
Toruń
+5°
Gliwice
+4°
Rzeszów
+8°
Zabrze
+4°
Wszystkie miasta