Horoskop na 18 grudzień

Horoskop na 18 grudzień © pixabay.com

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

W niedzielę Baran będzie spokojny i leniwy. Poza tym dzisiaj na pewno znajdziesz czas na relaks. Tym bardziej, że masz do tego pełne prawo. Stwórz więc przyjemną atmosferę, zafunduj sobie pyszne jedzenie i poświęć ten dzień na coś, co zawsze sprawia Ci przyjemność.

Byk

Niedziela może być dla Byka powolna i senna. Nic złego, bo jak się mówi: wolniej jedziesz - dalej dotrzesz! To jest dzisiejsze motto. Wyśpij się rano, następnie udaj się na spokojny spacer. Zapomnij na chwilę o świątecznych wyścigach i ciesz się przyjemnymi momentami, podarowanymi przez życie.

Bliźnięta

Przeczytaj także

Bliźniętom niedziela będzie sprzyjać komunikacji z krewnymi lub przyjaciółmi. Będzie to dla Ciebie doskonałe doładowanie emocjonalne. Również tego dnia będziesz otwarty na nową wiedzę. Spróbuj, a może odkryjesz coś ciekawego dla siebie.

Rak

Spokojny i zrównoważony dzień czeka Raki w niedzielę. Dziś będziesz mógł się trochę zrelaksować i odpocząć. Dlatego w tym dniu rób to, co sprawia Ci przyjemność. Z kolei, jeśli planowałeś trochę czasu poświęcić na pracę, warto z tego pomysłu zrezygnować.

Lew

W tym dniu Lwom najlepiej jest po prostu płynąć z prądem. Ten dzień będzie dla Ciebie spokojny i przyjemny. Dlaczego więc się temu sprzeciwiać? Zrelaksuj się przed tygodniem, który obiecuje być wypełniony wieloma aktywnościami.

Panna

Niedziela dla Panny będzie sprzyjać sprawom wymagającym niestandardowych rozwiązań. Nie bój się więc eksperymentować. Jeśli popełnisz błędy, nie spowoduje to żadnych poważnych konsekwencji.

Waga

Wadze zaleca się poświęcić niedzielę na odpoczynek. Poświęć więcej czasu sobie i swoim ulubionym rzeczom. To znaczy zrób coś, co napełni Cię pozytywną energią.

Skorpion

Skorpiony uznają niedzielę za niejednoznaczną. Dziś nie należy nikomu nic obiecywać. W innym przypadku, z przyczyn od Ciebie niezależnych, spełnienie obietnic będzie utrudnione.

Strzelec

Strzelcom nie warto planować czegoś konkretnego na tę niedzielę, gdyż dzisiaj bardzo prawdopodobne są okoliczności, do których będzie trzeba koniecznie się dostosować. Jednak niezależnie od tego, jakie decyzje podejmiesz dzisiaj, będą one dla Ciebie przydatne.

Koziorożec

Dziś Koziorożce mają okazję uprzyjemnić sobie niedzielę. Tylko w tym celu będziesz musiał przejąć inicjatywę. Słuchaj swojej intuicji, ona będzie dziś Twoim najlepszym doradcą.

Wodnik

Dobry nastrój czeka Wodnika w niedzielę. Nie pozwalaj, by ktoś lub coś to zepsuło! Zrób dziś to, co lubisz i napełnia Cię inspiracją oraz pozytywnymi emocjami, postaraj się odprężyć i zapomnieć o stresach. Wewnętrzna harmonia pomoże Ci pogodzić się ze światem i czuć się bardziej pewnie w kolejnych dniach.

Ryby

Ryby powinny poświęcić niedzielę na komunikację i aktywny wypoczynek. Ile można pracować? Trzeba myśleć o sobie i swoich potrzebach, a więc przełóż wszystkie sprawy na roboczy tydzień, a dziś zajmij się sobą i najbliższymi, nie trać bezcennego czasu!

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 40 recenzji

Pogoda w Polsce

+15°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+13°
Lublin
+15°
Gorzów Wielkopolski
+15°
Warszawa
Kraków
+14°
Wrocław
+15°
Opole
+14°
Rzeszów
+12°
Białystok
+15°
Gdańsk
+13°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+16°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+15°
Kraków
+14°
Łódź
+15°
Wrocław
+14°
Poznań
+14°
Gdańsk
+15°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz
+15°
Lublin
+13°
Katowice
+14°
Białystok
+12°
Częstochowa
+15°
Gdynia
+15°
Sosnowiec
+14°
Radom
+14°
Kielce
+13°
Toruń
+15°
Gliwice
+15°
Rzeszów
+14°
Zabrze
+15°
Wszystkie miasta