​Prognoza pogody na 17 grudnia

​Prognoza pogody na 17 grudnia © pixabay.com

Prognoza pogody na sobotę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:40, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:23. Długość dnia wyniesie 7 godz. i 43 min. Księżyc będzie nadal znajdował się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -6 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do -4 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -5 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal w całości pokryte przez chmury, niewielkie opady śniegu będą się utrzymywać. Temperatura wyniesie -5 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -6. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do -1 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 5 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1024 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -7 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, można spodziewać się niewielkich opadów śniegu. Temperatura wyniesie -7 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy -3 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 31 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+13°
Olsztyn
Poznań
+13°
Łódź
+10°
Lublin
+14°
Gorzów Wielkopolski
+13°
Warszawa
Kraków
+13°
Wrocław
+13°
Opole
+12°
Rzeszów
+10°
Białystok
+13°
Gdańsk
+12°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+14°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo