Najpotężniejszy znak zodiaku

Najpotężniejszy znak zodiaku © pixabay.com

Zdaniem astrologów energia gwiazd i planet wpływa na biopole ludzi, ale nie w równym stopniu


To ona decyduje o tym, jak dana osoba odniesie sukces i będzie energiczna. Tak więc najsilniejszy jest znak, który otrzymuje energię w większym stopniu. Co wyraża się w pewności siebie, sile, umiejętności dostosowania się do wszelkich okoliczności, niewycofywania się, odpowiedniego postrzegania trudności i dysponować do siebie ludzi wokół.

Astrologowie uważają, że najsilniejszym znakiem zodiaku jest Baran. Przedstawicielom znaku patronują Słońce, Pluton i Mars, które obdarzają ich niezachwianym duchem, wolą zwycięstwa, determinacją i wielką kreatywnością. Baran jest dość charyzmatyczny. Mają dobrą pamięć i potrafią z łatwością podejmować decyzje. W otoczeniu Barana nie tak mało pozytywnych ludzi, co świadczy o ich życzliwości.

Przeczytaj także

Jednak Baran ma słabość do nadmiaru energii. Co często może wyrażać się w agresji, impulsywności i chamstwie. Przedstawiciele znaku są nie tylko zaliczani do najbardziej dumnych ludzi, co jest również konsekwencją nadmiaru pewności siebie i energii. Warto jednak zauważyć, że wszystkie osoby mają wady.

Średnia ocena to 3,7/5 na podstawie 49 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo