Prognoza pogody na 10 grudnia

Prognoza pogody na 10 grudnia © pixabay.com

W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:34, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:23. Dzień potrwa zatem 7 godz. i 48 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pełni


Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal pokryte w całości przez chmury, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie zmniejszając się do 10 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1009 hPa. W Zakopanem rano niebo również będzie niewidoczne, spodziewane są opady śniegu. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są niewielkie opady śniegu. Temperatura zmniejszy się do -1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 5 km/h, następnie zwiększając się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1005 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy -5 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie będzie padać. Temperatura wzrośnie do -2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 2 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zwiększy się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1011 hPa.

Przeczytaj także

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 1℃. W Zakopanem niebo również będzie w całości pokryte przez chmury, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy -3 ℃.

Średnia ocena to 3,7/5 na podstawie 10 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+19°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+18°
Lublin
+20°
Gorzów Wielkopolski
+19°
Warszawa
Kraków
+21°
Wrocław
+20°
Opole
+19°
Rzeszów
+18°
Białystok
+20°
Gdańsk
+19°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+20°
Szczecin
+20°
Bydgoszcz

Wideo