ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

​Raz na całe życie: Astrologowie nazwali kobiety jednolubnymi według znaku Zodiaku

​Raz na całe życie: Astrologowie nazwali kobiety jednolubnymi według znaku Zodiaku © pixabay.com

Te kobiety nigdy nie zamienią męża ani nie porzucą go w potrzebie


Ryby

Marzycielskie i romantyczne kobiety z tej konstelacji wierzą w bajki. Ryby marzą o miłości, która będzie istnieć na zawsze, mają nadzieję spotkać kogoś, kto będzie gotów dać im uczucie i czułość przez wiele lat.

Te kobiety mogą poświęcić się dla swojego szczęścia, dla kogoś, kogo pokochały. Miłość, jeśli osiadła w sercu Ryb, całkowicie ją wypełni, sprawi, że zapomną o wszystkim na świecie. To uczucie, które niosą ze sobą przez całe życie.

Byk

Przedstawiciele tego znaku starają się być niezależni i silni. Wiedzą dokładnie, czego chcą od życia i zawsze pewnie dążą do celu. Zdobycie serca Byka jest trudne. Te kobiety mogą pozwolić mężczyźnie kochać siebie, ale same okazują miłość tylko raz w życiu.

Po spotkaniu z wybranym Byk traci nad sobą kontrolę. Status, wygląd, dobrobyt drugiej połowy nie będą miały znaczenia.

Panna

Kobiety-Panny zakochują się niezwykle rzadko. Jeśli w ich sercu nadal pojawia się miłość, nigdy jej nie puszczają. Wśród dziewic jest wiele jedno lubych, co może zaskoczyć wielu. Inni są przyzwyczajeni do tego, że Panna jest racjonalną osobą. Jest to wyrachowana osoba, która w sprawach sercowych może całkowicie zapomnieć o swoich głównych zasadach życia. Jej partner może nie być idealny, ale jeśli jego Panna kocha naprawdę mocno, wybaczy wszystko i będzie tolerować wiele ze względu na ich więź.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 38 recenzji

Pogoda w Polsce

+1°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
+1°
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-1°
Bydgoszcz

Wideo