ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 7 grudnia

Prognoza pogody na 7 grudnia © Good Fon

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:21, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:24. Długość dnia wyniesie 7 godz. i 52 min. Księżyc będzie się wciąż znajdował w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie zachmurzone, niewielkie opady deszczu ze śniegiem będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 3 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są niewielkie opady śniegu. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, istotne opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 0 ℃.

W Gdańsku rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, przewidywane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo również będzie niewidoczne, niewielkie opady deszczu ze śniegiem będą się utrzymywać. Temperatura wyniesie 2 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie zwiększając się do 23 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1008 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, przewidywane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

W Zakopanem niebo również będzie całkowicie pokryte przez chmury, istotne opady nie są spodziewane. Temperatura wyniesie 0 ℃.

W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 15 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-4°
Łódź
-5°
Lublin
-2°
Gorzów Wielkopolski
-4°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-2°
Opole
-5°
Rzeszów
-3°
Białystok
-1°
Gdańsk
-4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-4°
Szczecin
-4°
Bydgoszcz

Wideo