ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

​Prognoza pogody na 6 grudnia

​Prognoza pogody na 6 grudnia © pixabay.com

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:29, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:24. Dzień potrwa zatem 7 godz. i 54 min. Księżyc będzie nadal pozostawał w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, wystąpią niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zwiększy się do 9 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1020 hPa. W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 5 km/h, następnie zwiększając się do 8 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1020 hPa. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, wystąpią niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż nie będzie widoczne, opady deszczu ze śniegiem będą się utrzymywać. Temperatura wyniesie 1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 8 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1018 hPa.

Wieczorem

Przeczytaj także

W stolicy kraju niebo będzie całkowicie zachmurzone, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W Zakopanem niebo również nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 2 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, wystąpią niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 48 recenzji

Pogoda w Polsce

Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo