ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Horoskop na 5 grudzień

Horoskop na 5 grudzień © Getty Images

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

Poniedziałek Baranowi minie bez radykalnych zmian. Może być jednak ciekawy i pełen pozytywnych wrażeń - wszystko zależy od Twojego nastawienia i otwartości na świat. Dziś możesz liczyć na więcej, niż się spodziewałeś. Dobrze jest spędzić czas na łonie natury, żeby skupić się i pobyć ze swoimi myślami i opracować plany na przyszłość.

Byk

W poniedziałek, ze względu na ich pozytywny nastrój, Bykom może wydawać się, że sprawy same się toczą. Jednak powodem sukcesu będzie ich wytężona praca, gdyż tego dnia przedstawiciele tego znaku będą mogli zrobić o wiele więcej niż zwykle. Jest więc mało prawdopodobne, że będziesz w stanie dziś choć trochę się zrelaksować, dlatego nie zapominaj przynajmniej o krótkich przerwach na kawę.

Bliźnięta

Bliźnięta mogą dziś całkowicie zaufać własnej intuicji w rozwiązywaniu wszelkich problemów. W tym dniu będzie ona pracować bezbłędnie przy wyborze właściwej decyzji, w tym też w kwestii spraw związanych z finansami w każdym ich przejawie. Ogólnie czeka Cię przyjemny, aktywny dzień. To dobry moment na nawiązanie relacji miłosnych.

Rak

Na Raki w tym dniu oczekuje po prostu ogrom pracy. Jednak nie skupiaj się na drobiazgach, odwrotnie, myśl globalnie. Nie pozwól, aby cokolwiek odciągnęło Cię od tego, co najważniejsze. To dobry dzień na różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, wizytę u dentysty itp.

Lew

Dla Lwów poniedziałek może być nieco stresujący, gdyż wydarzenia mogą nie przebiegać tak, jakby sobie tego życzyły. Nie wypuszczaj jednak inicjatywy z rąk i kontroluj sytuację: jeszcze dzisiaj wszystko może się poprawić i osiągniesz zamierzone cele. Poświęć przynajmniej trochę czasu na swoje życie prywatne.

Panna

Panny nie powinny dziś zwracać uwagi na plotki na ich temat. Częściej zachowuj własne przemyślenia w odniesieniu do Twojego otoczenia i kontynuuj robienie tego, co uważasz za naprawdę wartościowe. To uchroni Cię przed wieloma negatywnymi sytuacjami. Dzień jest dobry na poprawę życia prywatnego, w pracy natomiast mogą wystąpić sytuacje konfliktowe.

Waga

Los dzisiaj najprawdopodobniej uśmiechnie się do Wag, a więc nie przegapcie tak wspaniałej szansy. Być może będzie to znak dobrych perspektyw na przyszłość. Powinieneś jednak mniej emocjonalnie podchodzić do tego, co dzieje się wokół Ciebie i trzeźwo oceniać zarówno własne możliwości, jak i doświadczenia oraz umiejętności.

Skorpion

W poniedziałek główną siłą napędową działalności Skorpionów będzie zdrowa rywalizacja. Dzięki temu będziesz działać energiczniej niż kiedykolwiek. Zatem, jeśli miałeś jakiekolwiek zaległe plany lub chciałeś zmierzyć się z dużym, wymagającym czasu i wysiłku zadaniem - przyszedł doskonały moment! Ponadto ten dzień zapowiada wiele przyjemnych chwil w życiu osobistym.

Strzelec

Strzelec w poniedziałek powinien wykazać się aktywnością, mądrością i pewnością siebie. Takie podejście pomoże Ci tworzyć prawdziwe cuda. Jednak nie spiesz się, idź do celu stopniowo i rozsądnie. Dzisiejszy dzień wspaniale nadaje się do robienia rzeczy kreatywnych, zarówno tych hobbystycznych, jak i związanych z pełnieniem obowiązków zawodowych.

Koziorożec

Koziorożce powinny wiedzieć, gdzie dziś wieje wiatr. Tego dnia będziesz musiał orientować się w ciągle zmieniającej się sytuacji, w ten sposób bez wątpienia będziesz mógł wybrać dla siebie to, co najlepsze i zachować spokój. Jest to także dobry czas, by zadbać o swoje zdrowie, dobrym pomysłem będzie także wizyta w salonie kosmetycznym.

Wodnik

Poniedziałek nie będzie łatwym dniem dla Wodników. Rozpocznij więc swoją działalność od samego rana, skupiając się najpierw na wykonywaniu najtrudniejszych zadań. To nie tylko pozwoli zaoszczędzi czas, ale także zapewni Ci spokój i siłę. Uważaj też na swoje poczucie humoru - tego dnia możesz się z nim nie dogadać, szczególnie, gdy spróbujesz żartować w obecności innych ludzi.

Ryby

Na Ryby oczekuje stabilny i spokojny dzień. Jednak dzisiaj będziesz mieć okazję do pokazania się z korzystniejszej strony, chodzi tu nie tylko o pracę. Zastanów się nad swoimi atutami i nad tym, jak można je zaprezentować. Bądź odważny w realizacji swoich celów i marzeń.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 12 recenzji

Pogoda w Polsce

+1°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
+1°
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-1°
Bydgoszcz

Wideo