ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

​Prognoza pogody na 2 grudnia

​Prognoza pogody na 2 grudnia © pixabay.com

Prognoza pogody na piątek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:24, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:26. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 1 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie zmniejszając się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1028 hPa. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -5 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 2 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość pozostanie niezmienna. Ciśnienie powietrza sięgnie 1022 hPa. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1028 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -1℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są oczekiwane. Temperatura wyniesie -1 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy -1 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 32 recenzji

Pogoda w Polsce

+1°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
+1°
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-1°
Bydgoszcz

Wideo