ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Astrologowie nazwali znaki Zodiaku, które żyją najdłużej

Astrologowie nazwali znaki Zodiaku, które żyją najdłużej © pixabay.com

Ci ludzie dbają o swoje zdrowie i stan emocjonalny


Panna

Przedstawiciel tej zodiakalnej konstelacji jest prawdziwym perfekcjonistą. Panna dużo czasu poświęca zdrowiu, sportowi, prawidłowemu odżywianiu i ulubionej pracy. Astrologowie twierdzą, że możesz łatwo stać się osobą długo żyjącą, jeśli będziesz kontynuować swój styl życia.

Koziorożec

Rzadko panikujesz lub masz zły nastrój. Ten znak Zodiaku zawsze myśli o swoich działaniach kilka kroków do przodu. Koziorożec prawie nigdy nie wpada w stresujące sytuacje i nie psuje sobie nastroju. Eksperci zauważyli, że wśród ludzi, którzy żyli ponad 100 lat, najwięcej jest Koziorożców.

Bliźnięta

Ci ludzie są bardzo przyjaźni. Z łatwością znajdziesz wspólny język z innymi. W każdej problematycznej sytuacji ludzie przyjdą z pomocą. Astrologowie twierdzą, że dzięki pozytywności i życzliwości Bliźnięta będą żyć długo.

Baran

Przedstawiciel tej zodiakalnej konstelacji odnosi w młodości wielkie sukcesy. Ciężko pracuje, aby odpoczywać na emeryturze. Ten znak Zodiaku niekoniecznie potrzebuje kogoś w pobliżu, aby żyć ponad 100 lat.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 50 recenzji

Pogoda w Polsce

Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo