ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

​Prognoza pogody na 1 grudnia

​Prognoza pogody na 1 grudnia © pixabay.com

Prognoza pogody na pierwszy dzień zimy


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:23, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:27. Długość dnia wyniesie 8 godz. i 3 min. Księżyc będzie się znajdował w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nadal nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 3 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie zmniejszając się do 15 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1030 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie małe, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wyniesie -1 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 15 recenzji

Pogoda w Polsce

+1°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
+1°
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-1°
Bydgoszcz

Wideo