ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 30 listopada

Prognoza pogody na 30 listopada © Good Fon

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:21, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:27. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 5 min. Księżyc znajdzie się w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie zwiększając się do 13 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1028 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 3 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zwiększy się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1022 hPa.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady wciąż nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie zwiększając się do 15 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1030 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

W Zakopanem niebo również nie będzie widoczne, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 0 ℃.

W Gdańsku niebo też będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 16 recenzji

Pogoda w Polsce

+1°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
+1°
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-1°
Bydgoszcz

Wideo