ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

​Prognoza pogody na 26 listopada

​Prognoza pogody na 26 listopada © pixabay.com

Prognoza pogody na sobotę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:15, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:30. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 15 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 4 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-zachodni, natomiast prędkość zwiększy się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1026 hPa. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -3 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, istotne opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie zmniejszając się do 5 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1027 hPa. W Gdańsku rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 3 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zwiększy się do 5 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1027 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, wystąpią niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 1 ℃. W Gdańsku niebo również będzie niewidoczne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 36 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-4°
Łódź
-5°
Lublin
-2°
Gorzów Wielkopolski
-4°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-2°
Opole
-5°
Rzeszów
-3°
Białystok
-1°
Gdańsk
-4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-4°
Szczecin
-4°
Bydgoszcz

Wideo