Horoskop na 17 listopada

Horoskop na 17 listopada © pixabay.com

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

W czwartek na Barana mogą czekać niespodzianki, które utrudnią mu życie. Dlatego Twój zimny umysł powinien dominować nad emocjami. Ponadto nie warto zajmować się w tym dniu trudnymi sprawami.

Byk

Byk w ten czwartek poczuje się spokojny i zrównoważony. Ogólnie rzecz biorąc, dzisiaj uda Ci się osiągnąć wszystko, co było zaplanowane. Jedyny wymóg do osiągnięcia sukcesu - bycie sobą i brak prób pokazywania się z lepszej strony, niż jesteś w rzeczywistości.

Bliźnięta

Bliźnięta w czwartek mogą napotkać na przeszkodę tam, gdzie się tego nie spodziewały. Zatem bądź poważny i zajmij się bieżącymi sprawami. Nie poddawaj się emocjom, patrz na wszystko trzeźwo, a każda sytuacja zostanie rozwiązana w najlepszy sposób.

Rak

W czwartek nikt nie będzie mógł zepsuć Rakowi nastroju. Przy wielkich próbach zdenerwowania Cię, będziesz się tylko uśmiechał. Skieruj swoją energię we właściwym kierunku, na przykład rób swoją ulubioną rzecz.

Lew

Lwy raczej nie będą miały czasu na wypoczynek w czwartek. Ten dzień będzie wypełniony jedynie pracą i odbędzie się pod hasłem: «Najpierw wynik». Jednak dzisiaj poradzisz sobie lepiej niż kiedykolwiek.

Panna

Panny w czwartek powinny powstrzymać własną kapryśność. Takie zachowanie może nie tylko zaskoczyć otoczenie, ale także osłabić efektywność Twojej pracy. Lepiej podejdź poważnie do swoich spraw.

Waga

W czwartek na Wagę może czekać wiele trudnych chwil. Jednak to Cię nie przestraszy, a jedynie utwierdzi w słusznym. Dzięki Twojej elastyczności i doświadczeniu wszystkie trudności znajdą skuteczne rozwiązanie.

Skorpion

To może być piękny dzień. Jednak Skorpiony nie powinny się dzisiaj chwalić. Chociaż masz wiele talentów, nadal okazuj skromność i powściągliwość. Tylko w ten sposób w tym dniu zdasz sobie sprawę z szansy na uzyskanie pożądanego rezultatu.

Strzelec

Dla Strzelca czwartek zapowiada się spokojnie i jako wyważony dzień. Zatem skorzystaj z tego. Skup się na sobie i swoich zainteresowaniach.

Koziorożec

Dziś Koziorożce, ze względu na własną ambicję, upór i niechęć do poddawania się, mogą stać się ofiarami sporów. Zatem nie szukaj problemów. Będziesz się więcej uśmiechać. Pozytywne nastawienie nie tylko doda Ci sił, ale także pomoże pokonać wszelkie przeszkody.

Wodnik

Dzisiaj Wodniki powinny jak najwięcej okazywać swojej woli, aby pozbyć się swojego pasywno-agresywnego stanu. Widać, że jesień przynosi dużo przygnębienia, ale mimo to zachowaj swój sarkazm i ironię dla niesprzyjających osób. Uśmiech bardzo Ci pasuje.

Ryby

Dla Ryb ten czwartek to jeden z wielu zwykłych dni roboczych. Dzisiaj będzie Ci bardzo trudno zdecydować, czego naprawdę chcesz, a możesz chcieć czegoś niezwykłego. W tym dniu lepiej zachować neutralność wobec wszystkich, być powściągliwym i cierpliwym.

Średnia ocena to 3,7/5 na podstawie 42 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo