Prognoza pogody na 12 listopada

Prognoza pogody na 12 listopada © Good Fon

Prognoza pogody na sobotę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:52, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:48. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 55 min. Księżyc będzie się znajdował w fazie pełni.

Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 12 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1031 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nadal nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 11 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 3 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1032 hPa.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie będzie padać. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 14 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 19 km/h, następnie kierunek zmieni się na zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1032 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃.

W Zakopanem zachmurzenie również będzie zmienne, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 9 ℃.

W Gdańsku niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 13 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+3°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+4°
Wrocław
+5°
Opole
+4°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+4°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz

Wideo