Prognoza pogody na 10 listopada

Prognoza pogody na 10 listopada © Good Fon

Prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:48, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:51. Dzień potrwa zatem 9 godz. i 2 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pełni.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie pokryte przez chmury, spodziewane są opady. Temperatura wzrośnie do 10 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie zwiększając się do 16 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, mogą wystąpić niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 8 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 5 km/h, następnie zwiększając się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1024 hPa.

W Gdańsku rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 12 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 26 km/h, następnie zmniejszając się do 26 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 10 ℃.

W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady. Temperatura wyniesie 6 ℃.

W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 14 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+3°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+4°
Wrocław
+5°
Opole
+4°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+4°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz

Wideo