​Prognoza pogody na 7 listopada

​Prognoza pogody na 7 listopada © pixabay.com

Prognoza pogody na poniedziałek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:43, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:56. Długość dnia wyniesie 9 godz. i 12 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkiem niewidoczne, istotne opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 11 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, istotne opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie niewidoczne, będą występować niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 9 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 9 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie zmniejszając się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, pojawią się niewielkie opady. Temperatura wyniesie 7 ℃. W Gdańsku niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 8 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 18 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+22°
Lublin
+21°
Gorzów Wielkopolski
+23°
Warszawa
Kraków
+23°
Wrocław
+23°
Opole
+22°
Rzeszów
+22°
Białystok
+18°
Gdańsk
+23°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+20°
Szczecin
+16°
Bydgoszcz

Wideo