Prognoza pogody na 6 listopada

Prognoza pogody na 6 listopada © Good Fon

Prognoza pogody na niedzielę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:41, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:57. Dzień potrwa zatem 9 godz. i 16 min. Księżyc będzie nadal znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, będa się utrzymywać niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 10 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zmniejszy się do 3 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są opady. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 6 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 3 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 2 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 10 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 15 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zwiększy się do 17 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1019 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 10 ℃.

W Zakopanem niebo również nie będzie widoczne, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wyniesie 6 ℃.

W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 9 ℃.)

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 18 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+18°
Olsztyn
Poznań
+20°
Łódź
+23°
Lublin
+20°
Gorzów Wielkopolski
+21°
Warszawa
Kraków
+21°
Wrocław
+22°
Opole
+21°
Rzeszów
+22°
Białystok
+16°
Gdańsk
+21°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+19°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo