Prognoza pogody na 2 listopada

Prognoza pogody na 2 listopada © pixabay.com

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:34, natomiast zachód nastąpi o godz. 16:04. Dzień potrwa zatem 9 godz. i 30 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 15 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie zmniejszając się do 12 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale bez opadów. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 14 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie kierunek zmieni się na zachodni, natomiast prędkość pozostanie bez zmian. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, bez opadów. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 15 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie zmniejszając się do 13 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1017 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 14 ℃.

W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, istotne opady nie powinny wystąpić. Temperatura wyniesie 11 ℃.

W Gdańsku będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 28 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+6°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+7°
Opole
+7°
Rzeszów
+6°
Białystok
+7°
Gdańsk
+6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz
Horoskop na 1 listopada
Następna wiadomość Horoskop na 1 listopada 31 Października 2022 19:00

Wideo