Prognoza pogody na 1 listopada

Prognoza pogody na 1 listopada © Good Fon

Prognoza pogody na wtorek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:32, natomiast zachód odbędzie się o godz. 16:06. Długość dnia wyniesie 9 godz. i 34 min. Księżyc znajdzie się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie całkowicie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkiem pokryte przez chmury, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 16 ℃.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie będzie padać. Temperatura wzrośnie do 16 ℃.

W Gdańsku rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nadal nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 17 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 5 km/h, następnie zmniejszając się do 3 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1016 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 15 ℃.

W Zakopanem będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Temperatura wyniesie 13 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 15 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 49 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+3°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+4°
Wrocław
+5°
Opole
+4°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+4°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz
Horoskop na 1 listopada
Poprzednia wiadomość Horoskop na 1 listopada 31 Października 2022 19:00

Wideo