Prognoza pogody na 25 października

Prognoza pogody na 25 października © Good Fon

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:19, natomiast zachód nastąpi o godz. 17:20. Dzień potrwa zatem 10 godz. Księżyc znajdzie się w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 17 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 17 km/h, następnie zmniejszając się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa.

W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 15 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1018 hPa.

W Gdańsku rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nadal nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 17 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 15 km/h, następnie zmniejszając się do 15 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1012 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, istotne opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 16 ℃.

W Zakopanem zachmurzenie będzie małe, spodziewane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 12 ℃.

W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, również przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 15 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 37 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+21°
Łódź
+19°
Lublin
+19°
Gorzów Wielkopolski
+22°
Warszawa
Kraków
+21°
Wrocław
+21°
Opole
+21°
Rzeszów
+18°
Białystok
+19°
Gdańsk
+20°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+21°
Szczecin
+19°
Bydgoszcz

Wideo