Prognoza pogody na 19 października

Prognoza pogody na 19 października © Good Fon

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:08, natomiast zachód nastąpi o godz. 17:32. Dzień potrwa zatem 10 godz. i 24 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, mogą pojawić się niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 12 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 19 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 18 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie małe, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 12 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, mogą wystąpić niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, niewielkie opady utrzymają się. Temperatura wyniesie 11 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 26 km/h, następnie zmniejszając się do 24 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1024 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 10 ℃.

W Zakopanem zachmurzenie również będzie zmienne, nie powinno istotnie padać. Temperatura wyniesie 10 ℃.

W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 9 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 13 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+8°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+8°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+11°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo