​Prognoza pogody na 17 października

​Prognoza pogody na 17 października © pexels.com

Prognoza pogody na poniedziałek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:05, natomiast zachód nastąpi o godz. 17:37. Dzień potrwa zatem 10 godz. i 31 min. Księżyc znajdzie się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 14 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 22 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie zmniejszając się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1025 hPa. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 17 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zwiększy się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1028 hPa. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 19 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 22 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość pozostanie taka sama. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 20 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale też z przejaśnieniami, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 15 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 19 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 27 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+6°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+7°
Opole
+7°
Rzeszów
+6°
Białystok
+7°
Gdańsk
+6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo