Prognoza pogody na 15 października

Prognoza pogody na 15 października © pixabay.com

Prognoza pogody na sobotę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:01, natomiast zachód nastąpi o godz. 17:41. Dzień potrwa zatem 10 godz. i 39 min. Księżyc będzie nadal się znajdował w fazie pełni.

Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pochmurnie, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 19 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 20 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zmniejszy się do 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1014 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, z przejaśnieniami, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 13 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 12 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1016 hPa.

W Gdańsku rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal niewidoczne, mogą pojawić się niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 13 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 21 km/h, następnie zmniejszając się do 17 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1011 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie niewidoczne, istotne opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 18 ℃.

W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 12 ℃.

W Gdańsku niebo tak samo - nie będzie widoczne, mogą wystąpić niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 12 ℃.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 49 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+8°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+8°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+11°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo