Prognoza pogody na 5 października

Prognoza pogody na 5 października © pixabay.com

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:44, natomiast zachód nastąpi o godz. 18:04. Dzień potrwa zatem 11 godz. i 19 min. Księżyc znajdzie się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 17 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 17 km/h, następnie zmniejszając się do 15 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1020 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 14 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zwiększy się do 10 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1023 hPa.

W Gdańsku rano niebo będzie niewidoczne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W ciągu dnia niebo nadal nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 17 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 19 km/h, następnie zmniejszając się do 18 km/h.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 17 ℃.

W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wyniesie 14 ℃.

W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy 16 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 9 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+18°
Olsztyn
Poznań
+18°
Łódź
+15°
Lublin
+15°
Gorzów Wielkopolski
+18°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+17°
Opole
+14°
Rzeszów
+16°
Białystok
+16°
Gdańsk
+15°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+18°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo