Prognoza pogody na 19 września

Prognoza pogody na 19 września © GoodFon

Prognoza pogody na poniedziałek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:17, natomiast zachód nastąpi o godz. 18:41. Dzień potrwa zatem 12 godz. i 23 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pochmurnie, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, będą występować opady. Temperatura wzrośnie do 12 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 21 km/h, następnie zmniejszając się do 17 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1007 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są opady. Temperatura wzrośnie do 5 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1013 hPa.

W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są opady. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, spodziewane są opady. Temperatura wzrośnie do 16 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 30 km/h, następnie kierunek zmieni się na zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 16 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1007 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 12 ℃.

W Zakopanem niebo również będzie niewidoczne, pojawią się niewielkie opady. Temperatura wyniesie 5 ℃.

W Gdańsku będzie pochmurnie, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 14 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 27 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+18°
Olsztyn
Poznań
+20°
Łódź
+23°
Lublin
+20°
Gorzów Wielkopolski
+21°
Warszawa
Kraków
+21°
Wrocław
+22°
Opole
+21°
Rzeszów
+22°
Białystok
+16°
Gdańsk
+21°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+19°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo