​Uwielbiają samotność: astrologowie nazwali najbardziej antyspołeczne znaki Zodiaku

​Uwielbiają samotność: astrologowie nazwali najbardziej antyspołeczne znaki Zodiaku © pixabay.com

Najprawdopodobniej będą chcieli pracować lub zastanawiać się w samotności zamiast komunikowania się z innymi ludźmi


Panna

Panny wierzą w to, że zasługują na więcej w swoim życiu. Nie lubią spędzać czas, spotykając się z przyjaciółmi lub kolegami przy kawie. Przedstawicieli tego znaku Zodiaku irytuje arogancja i błędy innych, dlatego muszą nieustannie poprawiać wszystkich.

Pierwowzorem Panny jest Hermiona Granger lub Amy Farrah Fowler z serialu „Teoria wielkiego podrywu”. To są typowi przedstawiciele tej zodiakalnej konstelacji, którzy nie lubią ludzi.

Skorpion

To są najbardziej zamknięci i tajemniczy ludzie. Nie będą opowiadać o swoim życiu, chyba że zostaną o to poproszeni. Nawet jeśli ktoś ich o to zapyta, Skorpiony najprawdopodobniej nie odpowiedzą.

Skorpiony wolą być sami, uwielbiają spędzać czas w samotności. Najlepszym pocieszeniem dla tych ludzi jest czytanie książek.

Koziorożec

Przedstawiciele tego znaku Zodiaku wolą pracować. Są pewni, że stabilność finansowa jest lepsza niż społeczeństwo. Według Koziorożców pieniądze dają więcej szczęścia, więc nie lubią spędzać czasu na rozmowy z innymi ludźmi.

Typowym przedstawicielem tego antyspołecznego znaku jest Dwight Schrute z serialu „Biuro”: podczas gdy wszyscy dobrze się bawią, komunikuje się z kolejnym klientem, aby uzyskać jak najlepsze wyniki.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 15 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+6°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+7°
Opole
+7°
Rzeszów
+6°
Białystok
+7°
Gdańsk
+6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo