​Prognoza pogody na 16 sierpnia

​Prognoza pogody na 16 sierpnia © pixabay.com

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:21, natomiast zachód nastąpi o godz. 19:58. Dzień potrwa zatem 14 godz. i 36 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pełni.

Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 20 ℃. W ciągu dnia będzie bezchmurnie. Temperatura wzrośnie do 30 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, natomiast prędkość zwiększy się do 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1007 hPa. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, istotne opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, z przejaśnieniami, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 25 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 5 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1010 hPa. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 21 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 31 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na zachodni, natomiast prędkość będzie taka sama. Ciśnienie powietrza sięgnie 1007 hPa.

Wieczorem

Przeczytaj także

W stolicy kraju zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 29 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, spodziewane są opady. Temperatura wyniesie 21 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, wystąpią niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 29 ℃.

Średnia ocena to 3,6/5 na podstawie 7 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+18°
Olsztyn
Poznań
+17°
Łódź
+15°
Lublin
+14°
Gorzów Wielkopolski
+18°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+17°
Opole
+15°
Rzeszów
+16°
Białystok
+16°
Gdańsk
+15°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+13°
Bydgoszcz

Wideo