Wsteczny Jowisz 2022: czego nie wolno robić podczas ruchu planety

Wsteczny Jowisz 2022: czego nie wolno robić podczas ruchu planety © pixabay.com

Powiemy, kiedy nastąpi retrogradacja Jowisza i czego nie można robić w tym okresie


Co kilka lat każda planeta zaczyna retrogradację. Astrologowie uważają, że ten okres jest szczególnym i twierdzą, że ruch planety wpływa na życie i los człowieka. Opowiadamy, kiedy rozpocznie się retrogradacja Jowisza i co jest zabronione w tym okresie.

Piąta planeta Układu Słonecznego będzie w retrogradacji od 28 lipca do 23 listopada. Przez cały ten czas Jowisz będzie się znajdować w konstelacji Ryb. W tym okresie ludzie mają skłonność do refleksji i myślenia o swoim duchowym przeznaczeniu. Jowisz również sprzyja zmianom we wszystkich sferach życia.

Astrologowie mówią, że w okresie retrogradacji Jowisza ludzie przewartościowują swoje życie. Wszystkie sprawy, które wcześniej wydawały się ważne, stracą swoją wartość. Poczujesz, co dokładnie uniemożliwia ci szczęśliwe życie, zastanowisz się nad priorytetami i znajdziesz właściwy kierunek.

Czego nie można robić podczas wstecznego Jowisza

Eksperci w dziedzinie ezoteryki twierdzą, że energia tego okresu jest niesamowicie silna i może negatywnie wpłynąć na niektóre aspekty twojego życia.

Od lipca do listopada powstrzymaj się od:

  • zawierania poważnych umów i podpisywania dokumentów;
  • małżeństwa i wspólnego życia;
  • nowych relacji;
  • podróży służbowych i turystycznych;
  • uruchomienia wcześniej niezrealizowanych projektów;
  • rozwiązywania wszystkich spraw prawnych.
  • Wsteczny Jowisz ma negatywny wpływ na materialne sfery życia, lecz pozytywnie – na duchowe.Właśnie dlatego astrologowie radzą w okresie jego retrogradacji poświęcać więcej czasu swojej duszy i myśleć o sprawach duchowych.

Co można robić podczas wstecznego Jowisza 2022

W tym okresie ludzie potrafią pokonać swoje lęki i pozbyć się kompleksów. Spróbuj ogarnąć to, co się z tobą dzieje. Kiedy zrozumiesz istotę problemu, będzie ci łatwiej jej rozwiązać.

Ważne jest, aby akceptować wszystkie wydarzenia oraz «płynąć z prądem». Pamiętaj, że wszystko dzieje się tak, jak powinno. Jeśli nie dostaniesz czegoś teraz, to oznacza, że jeszcze nie czas. Jeżeli uda ci się zastosować się do zaleceń i osiągnąć nowy poziom, to już do października poczujesz zmiany w życiu osobistym oraz w pracy.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 16 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+17°
Olsztyn
Poznań
+17°
Łódź
+14°
Lublin
+19°
Gorzów Wielkopolski
+17°
Warszawa
Kraków
+18°
Wrocław
+18°
Opole
+14°
Rzeszów
+14°
Białystok
+18°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+17°
Bydgoszcz

Wideo