​Prognoza pogody na 9 sierpnia

​Prognoza pogody na 9 sierpnia © pixabay.com

Prognoza pogody na wtorek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 5:10, natomiast zachód odbędzie się o godz. 20:12. Długość dnia wyniesie 15 godz. i 2 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 17 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 24 ℃. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady wciąż nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 19 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, wystąpią niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 22 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie zmniejszając się do 9 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1025 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 22 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wyniesie 18 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, istotne opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 21 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 25 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+19°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+15°
Lublin
+16°
Gorzów Wielkopolski
+18°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+18°
Opole
+13°
Rzeszów
+16°
Białystok
+17°
Gdańsk
+15°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+19°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo