​Prognoza pogody na 6 sierpnia

​Prognoza pogody na 6 sierpnia © pixabay.com

Pogoda na sobotę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:05, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:18. Dzień potrwa zatem 15 godz. i 12 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 21 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem zachmurzone, przewidywane są opady. Temperatura wzrośnie do 22 ℃. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 18 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, mogą pojawić się niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są opady. Na termometrach zobaczymy 17 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 22 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 19 km/h, następnie kierunek zmieni się na północno-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 22 ℃. W Zakopanem niebo także będzie niewidoczne, mogą pojawić się niewielkie opady. Temperatura wyniesie 17 ℃. W Gdańsku będzie bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 21 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 15 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+17°
Olsztyn
Poznań
+17°
Łódź
+14°
Lublin
+19°
Gorzów Wielkopolski
+18°
Warszawa
Kraków
+18°
Wrocław
+17°
Opole
+13°
Rzeszów
+15°
Białystok
+18°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+17°
Bydgoszcz

Wideo