Horoskop na 29 lipca

Horoskop na 29 lipca © pixabay.com

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

Osoby spod tego znaku w tym dniu mogą chcieć słuchać swojej intuicji. Czasem warto jej dać dojść do głosu. Być może sen okaże się następnie jawą?

Byk

Byki mogą mieć okazję do znacznego ożywienia w kwestii sfery towarzyskiej. Być może uda się nawiązać nowe znajomości. Gdy jakiś Byk jest sam, prawdopodobnie szykuje się randka.

Bliźnięta

Przeczytaj także

Bliźnięta mogą odnieść w tym dniu sukces, który będzie zasługą ich dobrego zorganizowania. Sukces warto uczcić. Odpowiednie do tego będzie grono dobrych znajomych.

Rak

Osoby spod tego znaku nie powinny dzisiaj ulegać emocjom. Dobrze jest uważać na to, co się mówi, a także panować nad sobą. Czasem coś nieopatrznie wypowiedziane może być długo pamiętane.

Lew

Lwy mogą dzisiaj w razie potrzeby liczyć na wsparcie rodziny. Być może w sferze finansów będziesz mieć powodzenie. Warto korzystać z dobrych wydarzeń.

Panna

Osoby spod tego znaku mogą pokusić się o zaplanowanie wypoczynku. W gronie rodziny można spodziewać się pozytywnych wiadomości, a gdy istnieje jakiś konflikt - być może uda się go pokonać.

Waga

Jeśli w gronie Twoich znajomych jest ktoś, kto od dawna wykorzystuje Twoją dobroć, warto przemyśleć, czy taka relacja ma sens. Nie obawiaj się szczerości.

Skorpion

Być może ten dzień to dobry moment na wykorzystanie swojego uroku. Może być okazja do tego, że trzeba będzie otworzyć się na dialog z innymi.

Strzelec

Ten dzień Strzelcy powinni dobrze wykorzystać. Być może uda się osiągnąć coś takiego, co będzie jeszcze długo procentowało. Prawdopodobnie czekają pozytywne zmiany w aspekcie osobistym.

Koziorożec

Koziorożce nie powinny oczekiwać dziś jakichś większych zmian pod względem finansów. Warto zadbać o swoje zdrowie. Może masz zaległą wizytę u lekarza?

Wodnik

Wodniki w tym dniu będą raczej nastawione optymistycznie, dlatego mniej rzeczy będzie je martwić. Być może w ten weekend warto postawić na relaks?

Ryby

Osoby spod znaku Ryb nie powinny popaść w pasywność. Istnieje szansa, że znajdziesz się w centrum zainteresowania kogoś wpływowego. Może uda się skorzystać z propozycji?

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 5 recenzji

Pogoda w Polsce

+14°
Olsztyn
Poznań
+13°
Łódź
+13°
Lublin
+14°
Gorzów Wielkopolski
+13°
Warszawa
Kraków
+13°
Wrocław
+13°
Opole
+12°
Rzeszów
+12°
Białystok
+14°
Gdańsk
+11°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+15°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+13°
Kraków
+12°
Łódź
+13°
Wrocław
+13°
Poznań
+13°
Gdańsk
+14°
Szczecin
+13°
Bydgoszcz
+13°
Lublin
+13°
Katowice
+13°
Białystok
+12°
Częstochowa
+13°
Gdynia
+14°
Sosnowiec
+13°
Radom
+12°
Kielce
+11°
Toruń
+13°
Gliwice
+13°
Rzeszów
+12°
Zabrze
+13°
Wszystkie miasta