Pogoda w Polsce na 27 lipca

Pogoda w Polsce na 27 lipca © pixabay.com

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:49, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:35. Dzień potrwa zatem 15 godz. i 45 min. Księżyc będzie się znajdował w trzeciej kwadrze.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 24 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1014 hPa. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, nadal nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 20 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie zmniejszy się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 19 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 25 km/h. Ciśnienie sięgnie 1013 hPa.

Wieczorem

Przeczytaj także

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 23 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są spodziewane. Temperatura wyniesie 18 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, mogą występować przejaśnienia, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 19 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 28 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+6°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+7°
Opole
+7°
Rzeszów
+6°
Białystok
+7°
Gdańsk
+6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo