Pogoda w Polsce na 22.07.2022

Pogoda w Polsce na 22.07.2022 © pixabay.com

Prognoza pogody na piątek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 4:42, natomiast zachód odbędzie się o godz. 20:42. Długość dnia wyniesie 15 godz. i 59 min. Księżyc znajdzie się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 21 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 31 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 17 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 28 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 19 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nadal utrzymają się niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 27 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-zachodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 30 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, spodziewane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 25 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, z przejaśnieniami, oczekiwane są opady. Na termometrach zobaczymy 24 ℃.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 36 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo